2020 Model BMW M3’e Ait Görsel Paylaşıldı

BMW'nin 2020'de çıkaracağı M3 serisine ait bir görsel ortaya çıktı.


G20 3 serisi’nin çıkmasıyla birlikte, hayranları BMW M’nin önümüzdeki M3 modeliyle ne yapacağını görmeyi bekliyorlar ve bu yeni modele dair ilk haberler de gelmeye başladı. Yeni 3 serisinin şasisi ve kullanımı, kullanıcıların ilk testlerinden oldukça övgüyle ayrılmıştı. Merakları bir nebze de olsa azaltan yeni bir görseli, Car Lifestyle ortaya çıkardı.

2020 Model BMW M3'e Ait Görsel Paylaşıldı

Yeni M serisinin tasarımlarıyla BMW biraz eskiye dönüş yapacak gibi görünüyor çünkü aracın görünüşü eski 3 serilerine hayli benziyor. Yeni seriye dair çıkan görselde en çok dikkat çeken şey ise dörtlü egzoz borusu. Arka tamponda ise G20 modellerine göre değişikliğe gidilmiş; sadece egzoz boruları değil, barındırdığı hatlarla da daha agresif bir görünüme sahip olmuş. Yan profilden bakıldığında, aracın tekerlekleri ve arka kısmı biraz geniş ve oldukça çarpıcı görünüyor.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

Yeni araç, 3 litrelik 6 adet motorla birlikte gelecek; ayrıca dövme piston, yeni hava girişi ve iki turboya sahip olacak. Bazı kaynaklara göre, standart M3’ler 450 beygir gücüne sahip olacakken yarış modelleri ise 500 beygir gücünde olacak.  Dört tekerden çekiş gücü ve manuel şanzıman konusu ise henüz netleşmiş değil. Bu yüzden G80 M3’ün nasıl şekillendiğini görmek ilginç olacak.

2020 Model BMW M3'e Ait Görsel Paylaşıldı


2020 Model BMW M3'e Ait Görsel Paylaşıldı   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı