2020 Porsche Taycan’ın Tasarımını Gösteren Çizimler Paylaşıldı

Porsche’nin Türkçe isimlendirdiği elektrikli otomobili Taycan’ın tasarım çizimleri paylaşıldı. Paylaşılan görüntüler oldukça umut verici.


Otomotiv sektöründeki bir sonraki büyük atılımın elektrikli otomobiller olduğu konusunda neredeyse herkes hemfikir. Bütün üreticilerin hedefinde kendi elektrikli modellerini üretmek var. Porsche de bu firmalardan birisi.

Firmanın ilk elektrikli modelinin Taycan olacağı açıklanmıştı. Eylül ayında Frankfurt’ta yapılacak olan fuarda tanıtılması beklenen bu elektrikli otomobil için iki tanıtım görseli yayınlandı. Bu görseller, aracın tasarımını gösteren çizimler içeriyor.

2020 Porsche Taycan’ın Tasarımını Gösteren Çizimler Paylaşıldı

Firmadan Taycan’ı ön sipariş ile alan müşterilere gönderilen maillerde her şeyin yolunda gittiği ve Taycan’ın başarılı bir ürün olacağı bilgisi paylaşıldı.

Porsche, Zuffenhausen’deki üretim bandındaki işlerin bitmesiyle artık son düzlüğe girdiklerini belirtiyor. Tarihi üretim merkezinin geleceğin otomobilini üretmek için uygun hale getirildiğini söyleyen firma, ‘Porsche’nin adeti olduğu üzere sınıfında en iyisi olan ve standartları değiştiren’ bir otomobil üreteceğini söylüyor.

2020 Porsche Taycan’ın Tasarımını Gösteren Çizimler Paylaşıldı

Oldukça net hatlara sahip olacağı belli olan Taycan, 0’dan 100’e 3.5 saniyenin altında bir sürede çıkabilecek. İki farklı motor seçeneğine sahip olacağı söylenen aracın tek şarjda 500 kilometre menzile ulaşabilmesi bekleniyor.

Kaynak: webtekno.com

Okuduğunuz Yazının Tam Metni İçin Kaynak SiteyiZiyaret Edebilirsiniz.

2020 Porsche Taycan’ın Tasarımını Gösteren Çizimler Paylaşıldı


2020 Porsche Taycan’ın Tasarımını Gösteren Çizimler Paylaşıldı   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı