Bill Gates, Hamburger Yemek İçin Sırada

Dünyanın en önde gelen zenginlerinden ve en mütevazı insanlarından biri olan Bill Gates, Dick's Drive-In lokantasında sıra beklerken yakalandı.


Bill Gates dünyanın en zengin insanlarından birisi olabilir ama o da herkes gibi hamburger almak için sırada beklemek zorunda. Hamburger seven biri olan Bill Gates, Seattle’da bulunan Dick’s Drive-In lokantasında görüntülendi.

Bill Gates, Hamburger Yemek İçin Sırada

95,5 milyar dolarlık servetiyle Amerikan iş dünyasının en önde gelen isimlerinden Bill Gates, ellerini cebine atmış, üzerinde gri bir pantolon ve kırmızı bir kazakla, hamburger yemek için sırada bekliyor.

Fotoğraf, geçtiğimiz hafta sonu pazar gün çekildi. Fotoğraf 15000 beğeni aldı ve 12000 defa paylaşıldı. Fotoğrafı paylaşan eski Microsoft çalışanı Mike Galos “Gates, serveti hakkında çok mütevazıdır ve çok fazla ilgi çekmeyi seven biri de değildir. Partilerde onunla ayaküstü sohbet ettim ama yanına gidip merhaba diyecek kadar da iyi tanımıyorum” dedi.

Bill Gates, Hamburger Yemek İçin Sırada

Dick’s Drive-In’de yemek yemesi Bill Gates’in değiştiğini gösteriyor olabilir. Çünkü Bill Gates Bellevu’daki Burgermaster’ın sadık bir müşterisiydi. Hatta önünde çekilmiş bir fotoğrafı bile var.

Bil Gates, 2011 yılında Washington Üniversitesi’nde yaptığı söyleşide “Milyonlarca dolara sahip olmak isteyebilirsiniz. Bu size çok önemli bir özgürlük getirebilir. Ama belirli bir seviyeyi geçtikten sonra bütün hamburgerler aynı gelmeye başlar. Dick’in fiyatları da uzun süredir hiç artmadı” dedi.

Merak edenler için de Dick’s Drive-In’de Bill Gates’in aldığı menünün fiyatı 7,68$. Deluxe Burger 3,40$, patates kızartması 1,90$ ve büyük boy kola 2,38$.

Bill Gates, Hamburger Yemek İçin Sırada


Bill Gates, Hamburger Yemek İçin Sırada   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı