Blizzard Akıllanmıyor: “Bütün Oyunlarımız İçin Mobil Oyun Çalışmalarımız Sürüyor”

Dün gelen tepkileri iyi karşılayamadığını sizlerle tartıştığımız Blizzard, üzerinden bir gün dahi geçmeden oyuncuları çıldırtacak yeni bir açıklama yaptı.


Blizzard’ın oyun geliştiren yönetim kadrosundan Allen Adham, yaptığı açıklamalarla Diablo hayranlarını bir kere daha küplere bindireceğe benziyor. Diablo Immortal’a gelen eleştirilere cevap veren Adham, mobil oyun geliştirmeye devam edeceklerini açıkladı.

Adham, mobil oyun teknolojisinin bugün geldiği konumda PC ve konsollarla kapışabilecek seviyede olduğunu açıkladı. Adham sözlerine şöyle devam etti:

“Birçoğumuz son birkaç yılda oyun oynarken, masaüstü bilgisayarlardan mobil platformlara kaymış durumdayız. Şu sıralar en iyi geliştiricilerimiz yeni mobil oyunlar üzerinde çalışıyor. Diablo Immortal gibi bazı oyunlarımızda dışardan yapımcılarla da çalışıyoruz. Gelecekte bu konu hakkında önemli açıklamalar yapacağız.”

Blizzard Akıllanmıyor: "Bütün Oyunlarımız İçin Mobil Oyun Çalışmalarımız Sürüyor"

Blizzard, bu açıklamalarla ‘Bir şirket, sevenleri tarafından düştüğü kötü bir durumdan nasıl çıkamaz?’ dersi veriyor adeta. Dün sizlere Blizzard’ın Immortal duyurusunun neden bir fiyaskoya dönüştüğünden bahsetmiştik. Bugün gelen bu açıklamalar ne kadar haklı olduğumuzu gösterir nitelikte.

Blizzard Akıllanmıyor: "Bütün Oyunlarımız İçin Mobil Oyun Çalışmalarımız Sürüyor"


Blizzard Akıllanmıyor: "Bütün Oyunlarımız İçin Mobil Oyun Çalışmalarımız Sürüyor"   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı