Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler


Elbette özgürlük çok güzel bir duygu ancak aşık olduğu kişiyle olmayı özgürlüğe tercih edecek birçok kişi var. İlişkiler her ne kadar zor ve karmaşık olsalar da hayatınızın tam merkezindeki birinin bir anda çıkıp gitmesi yalnız hissetmenize ve bu yeni duruma kolay kolay alışamamanıza sebep olabilir. Böyle durumlarda ise kendinizden hiç beklenmeyecek tepkiler verebilir, terk edilmeyi kabul etmeyebilirsiniz. İşte burcunuza göre terk edildiğinizde vermeniz muhtemel tepkiler…

1. Koç

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
Koç kadınları bir ilişkileri sona erdiğinde mola vermek, dinlenmek yerine yeni bir hedef belirleyip ona ulaşmaya odaklanırlar. Battaniye altına saklanıp depresyona girmek yerine koşuya çıkarlar. Ayrılık sonrası çökmek yerine kendilerini geliştirmeye odaklanırlar.

Koç erkekleri ise kendilerine çok güvenirler. Küçük bir ayrılıkla yıkılmayı asla kendilerine yediremezler. Güvenleri sarsılsa da kendilerini toparlanmak, yeniden kanıtlamak için motive ederler. Bu süreçte bir maratona hazırlanabilir ya da herhangi bir projeye dahil olabilirler. Kendilerine bir zorluk belirleyerek ayrılık acısını unutmaya çalışırlar.

2. Boğa

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
Boğa burçları kendilerinden emin burçlardır. Yapmak istemedikleri hiçbir şeyi yapmazlar. Boğa kadınları kızdırılmadıkları sürece oldukça uyum ve kolay insanlar olurlar. Ancak terk edildiklerinde uzun zamandır içine attıkları ve kendilerini tuttukları sinirleri bir patlama şeklinde ortaya çıkar. Kendilerini tamamen kişisel bakıma verirler ve bu şekilde rahatlamaya çalışırlar. Görünümlerine her zaman özen gösterdikleri için bu bakım onlar için tedavi edicidir.

Boğa erkekleri güçlü oldukları kadar geri çekilmeyi de çok iyi bilirler. Kolay kolay savaşmazlar, bu kişiliklerine uygun değildir. Eğer ayrıldıkları kişi inanılmaz derecede önemli değilse muhtemelen gitmesine izin verecektir. Uzun süre acı çeken tiplerden olmazlar. Ayrılık sonrası oldukça üzgün olabilirler ancak büyük ihtimalle kızgın ya da dargın olmazlar. İlişkilerinden önceki hayatlarına geri dönmeye odaklanırlar.

3. İkizler

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
İkizler kadınları istekleri ve hırsları için dur durak bilmeden çalışmaya hazırdırlar. Tüm bu tutkuları ve kararsızlıkları ise gizlenemeyen bir enerji topuna dönüşür. Terk edilen İkizler kadını ise birçok duyguyu aynı anda yaşar. Ayrılık sonrası ağlama krizleri, bağırıp çağırmalar ve yenilgiyle kanepeye yığılmak arasında gidip gelirler. Ona iyi gelecek şeyler ise bu döngüden çıkmalarını sağlayacak bir şeyler olacaktır, örneğin bir arkadaşının onu alıp alışverişe götürmesi gibi. Böylece hem bitmek bilmeyen enerjilerini atabilirler hem de daha sağlıklı düşünmelerine yardımcı olur.

İkizler erkekleri diğer burçlara göre biraz daha dışa dönük olurlar ve çok daha rahat atlatırlar bu durumu. Yaratıcı düşünürler ve arkadaşlarıyla iletişime geçerler. Hayal kırıklıklarının onları yenmesine izin vermezler, her zaman başka bir yerlerde başka fırsatlar olduğunu bilirler. Tüm bu nedenlerle ayrılıklarla çok güzel bir şekilde başa çıkabilirler.

4. Yengeç

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
Yengeç kadınları fiilen herhangi bir şey yapmazlar ancak kendilerini uzun bir süre güvensiz hissederler. Hayatları boyunca güvendikleri ve yanlarında rahat hissettikleri kişilere kalplerini açarlar. Ancak kalpleri kırıldığında tekrar güvenmeleri oldukça zordur. Ayrılık sonrası uzun bir süre acılarını içselleştirirler. Yengeç kadınlarının arkadaşları ise ayrılık sonrası ayrılığın onu suçu olmadığına ikna etmeliler.

Yengeç erkekleri ise kendilerini kolay kolay açmazlar. Öncelikle kendi içlerinde bu durumu kabullenmeleri gerekir. Bu yüzden Yengeç erkeğinin arkadaşları ona destek olmak istiyorsa bir süre beklemeliler. Yengeç burcu erkekleri hazır olduklarını hissettiklerinde kendileri anlatmaya başlayacaklardır.

5. Aslan

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
Aslan kadınları çekici oldukları kadar da cesurdurlar. Kalpleri gerçekten kırılabilir ancak başarma hırsları onları tekrar tekrar denemekten alıkoymaz. Aslan kadınları ilişkiye yeni bir başlangıç yapma eğilimindedirler. İlişkinin gerçekten bittiğini kabullenmeden önce ise hiçbir şey olmamış gibi davranıp durumu maskelemeye çalışabilir. Ancak bittiğini kabullendiği an başka bir aşka yelken açmak için hazırdır.

Aslan burcu erkeği ise kadınıyla oldukça benzerdir. Ancak Aslan burcu erkekleri çok daha acelecidirler. Bu nedenle terk edildikten sonra hemen bir sonraki adıma geçmek isterler. Bu noktada çalışma azimleri ön plana çıkar ve kendilerini öne çıkarmak ve kanıtlamak için ellerinden geleni yaparlar. Tekrar başkalarıyla flörtleşmeye başlarlar, kendileriyle aynı yaşam biçimine sahip insanlarla kolayca yakınlaşırlar.

6. Başak

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
Başak kadınları burçlar arasında en rasyonel davranabilen kişiler olurlar. Sadece sakin ve olgun değil aynı zamanda çok zekidirler. Her zaman mantıkları ağır bassa da bu üzülmedikleri anlamına gelmez. Kesinlikle ayrılığa karşı direnmezler ancak mantıklarına uyabilmesi ve kabullenebilmeleri için sorular sormak isterler. Her iki tarafında mantıklı bir şekilde konuşması konunun kapanmasını kolaylaştırır.

Başak erkekleri mantıklı düşünmekten ve konuşmaktan yana olsalar da asla duyarsız değillerdir. İşleri güçleştirmeden var olan durumu ölçüp tartarlar. Harekete geçmeden önce duygularını kontrol ederler ve hep en doğrusunu yapmak isterler. Öfkeleriyle ve duygularıyla başa çıkma yöntemi ise her şeyi olduğu gibi yazmaktır. Gerçekten ancak bu şekilde rahatlayabilirler.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

7. Terazi

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
Terazi burçları çok hassaslardır. Bu yüzden Terazi kadının yapmak isteyeceği ilk şey tekrar dengesini bulmak olacaktır. Ayrılık konuşmalarında her zaman gerçekleşmeyen şeyi isterler, adil bir şekilde konuşmak ve yargılanmak onlar için önemlidir. Ayrılık sonrası yapacakları ilk şey ise annelerini, babalarını ya da ailelerinden birini aramak olacaktır.

Terazi erkekleri ise gerçek dünyadan birazcık uzaklaşarak kendi dengelerini bulmaya çalışırlar. Film izlemek, resim yapmak ya da müzik dinlemek. Hayatındaki dengeyi gerçeklikten kaçarak bulmaya, kendini toparlamaya çalışır Terazi erkekleri. Birçok kişiye göre bu yanlış olsa da terazi erkekleri sağlıklı hallerine bu şekilde dönerler.

8. Akrep

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
Akrep kadınları eğer gerçekten kızgınlarsa patlamaya hazır birer bomba olabilirler. Ancak bu genellikle ayrılık konuşmasından birkaç saat sonra gerçekleşir. Asıl patlamayı olayın olduğu anda değil sonrasında hiç beklenmedik bir anda yaşarlar. Tepkilerini çok anlık olarak gösterirler. Akrep kadınlarının arkadaşları ise ayrılık sonrası uzun saatler süren telefon konuşmalarına hazır olmalılar.

Akrep erkekleri de sakinleşene ve duyguları durulana kadar ifadesiz bir yüz takınırlar. Bu duyguları bastırma süreci onlarda da bir sinir patlamasıyla sonuçlanır. Bu tepkiler her zaman şiddet eğilimi göstermez. Bazen ani şoklar şeklinde kendini belli edebilir. Aslında bu öfkelerinin altında oldukça hassas yapıları vardır ve onlar için artık hayatlarına girecek kişilere güvenmek oldukça zordur.

9. Yay

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
Yay burcu kadınları hayatın değişimlerle dolu olduğunun farkındadır. Bu yüzden ani gidişlerin onları üzmesine izin vermek istemezler. Yine de durumu kabullenmeleri acı çekmelerine engel olmaz. Yay burcu kadınları terk edildiklerinde konuşabilecekleri bir arkadaşlarını ararlar. Konuşmak ve anlatmak rahatlamalarını sağlayacaktır.

Yay burcu erkekleri ise ayrılığı ve terk edildiklerini inkar etmeyecek ve hemen kabullenecek belki de tek burç. Doğallık, olduğu gibi davranmak Yay burçlarının doğasında vardır. Hayatın akışını, hayatın sunduklarını kabul etmeye ve yola devam etmeyi tercih ederler. Bu asla kalplerinin kırılmadığı anlamına gelmez, sadece savaşmazlar ve ayrılığa teslim olurlar.

10. Oğlak

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
Oğlak burcu kadınları, olaylara çoğu zaman kötü ve üzücü yönünden baksalar da genellikle bu moddan çıkmaları uzun sürmez. Bu durumdan çabucak sıkılarak kendi yollarına bakmaya çalışırlar. Bu duyarsız olduklarını değil yakın oldukları kişileri önemseyip, sevgilerini hak etmeyen kişileri arkalarında bıraktıkları anlamına gelir.

Oğlak erkekleri de tıpkı Oğlak kadınları gibi artık yürümeyen ilişkileri devam ettirmekte diretmezler. Oğlak burçları her zaman hedeflerine odaklıdırlar ancak aynı zamanda her şeyi sağlama alarak ilerlemek isterler. Her zaman çıkabilecek aksiliklere karşı tedbirlidirler. Bu yüzden eğer birlikte oldukları kişinin onlardan ayrılacağına kendini hazırlamadıysa buna inanması biraz zaman alabilir. Gerçekten her şeyin bittiğine inanmak için ise birkaç kez eski sevgiliyle iletişime geçmeyi deneyebilirler. Bu birkaç deneme zararsız olsa da sorular artıyorsa iletişim kesilmelidir.

11. Kova

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
Kova kadınları sanata ve fikirlerine olan bağlılıkları nedeniyle ayrılık sonrası tekrar kendilerine dönmek isterler. Muhtemelen kendileriyle baş başa kalabilecekleri bir macera planlarlar. Kendilerine olan bağlılıkları sıra dışı düşünmelerini sağlar. Yağmurlu günde sakin bir yürüyüş, ücra bir kahve evine kaçış ya da yalnız çıkılan bir yolculuk. Kendilerini yeniden bulmak, başa dönmek ve yenilenmek için ellerinden geleni yaparlar.

Kova burcu erkekleri ise oldukça yaratıcı olmalarıyla bilinirler. Terk edildiklerinde de tüm yaratıcılıklarını bu ayrılığa yönlendirirler. Her şeyi çok derinden hissederler, bu yüzden ayrılığın ardından bir şarkı yazabilir, eğer böyle bir yetenekleri yoksa kendilerini müziğe verebilirler. Terk edilen bir Kova burcu erkeğine ise destek olmanın en iyi yollarından biri onlara şarkılar göndermek olacaktır.

12. Balık

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler
Balık burçları en romantik burçlardan biridir. Sevmeyi, sevilmeyi ve tutkularını gerçeğe dönüştürmeyi isterler. Aşka bu kadar düşkün olmaları ayrılık sonrası çok üzülmeleri anlamına gelir. Bu acıyla yüzleşmemek için genellikle kendilerini gerçek hayattan kaçabileceklerini düşündükleri yataklarına atarlar. Amaçları duyacakları acıdan kaçmaktır.

Balık burcu erkekleri terk edildikten sonra genellikle kendilerini suçlarlar. Oldukça romantik insanlar olsalar da ayrılık sonrası tamamen kendilerine odaklanırlar, bu asla bencil oldukları anlamına gelmez. Her zaman için ters giden şeyler için durduk yere kendilerini suçlama eğilimleri vardır. Terk edilen Balık erkeklerinin arkadaşlarının ise onlara destek olmak için yapabilecekleri şeyler elbette vardır; en sevdikleri filmler, diziler ve müziklerle her zaman yanlarında olmak.

Kaynak : https://listelist.com/burclara-gore-terk-edilenlerin-tepkileri/

Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler


Burçlara Göre Terk Edilen Kişilerin Vermesi Muhtemel İlginç Tepkiler   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı