Dünya Yansa Eski Sevgililerine Asla Geri Dönmeyecek 5 Dediğim Dedik Burç


11 Paylaşım

İlişkiler zaman zaman oldukça karmaşık hale gelebilir. Bazı ilişkiler arada aşk olduğu halde orta yolu bulamadıkları için biter, bazılarında ise duygusal olarak eksik kalan bir şeyler vardır. Durum ne olursa olsun çözmesi neredeyse imkansızdır, bir çözümü ya da doğru bir yolu yoktur. Bu gibi nedenle bazı ilişkiler sona erer. Ama her zaman eski sevgili için son bir şans vardır değil mi? İşte o son şans listemizdeki 5 burç için asla söz konusu değil…

1. Aslan

Dünya Yansa Eski Sevgililerine Asla Geri Dönmeyecek 5 Dediğim Dedik Burç
Bu burçlardan ilki elbette Aslanlar. Aslan burçları hayatlarının her alanında olduğu gibi ilişkilerinde de dominant ve baskın olmak isterler. Kendilerine güvenirler ve her zaman kararlarından emindirler. Aynı zamanda her zaman kendilerine prensesler gibi davranılmasını isterler. Ayrılıkta ikinci şans kriterleri ise aşağılanmadır. Çok incinmiş ve kırılmış olsalar da her zaman güçlü durmak için savaşırlar ve ayrıldıkları kişiden kurtulduklarında kendileriyle gurur duyarlar. ASlan burçlarıyla barışmak için yapılan her girişim ise onların karşı konulamaz oluşlarının bir kanıtıdır. Sadece en iyisini hak ettiklerini düşünürler ve birlikte oldukları kişinin korkunç bir hata olduğuna kendilerini ikna ederler. Ortada bir yanlış varsa, bir ayrılık yaşanmışsa birlikte olduğu kişi en iyisi değil demektir. Bu da eski sevgilisine asla geri dönemeyeceğini gösterir.

2. Akrep

Dünya Yansa Eski Sevgililerine Asla Geri Dönmeyecek 5 Dediğim Dedik Burç
Çevresinde Akrep burcu birini tanıyan herkes ilişkilerde ne kadar tutkulu olduklarını bilir. Küçümsenen bir Akrep ise asla ama asla geriye bakmaz. Öncelikle güvenleri kesinlikle tamamen bitmiştir. Sahtekarlıktan ve samimiyetsizlikten nefret ederler, ilginç bir şekilde bu iki şey hemen hissederler. Tıpkı Aslan burçları gibi ilişkisinin içinde bulunduğu zor durumdan en iyi şekilde çıkmak isterler, bu onlar için o çok sevdikleri güç duygusundan vazgeçmektir.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

3. Yay

Dünya Yansa Eski Sevgililerine Asla Geri Dönmeyecek 5 Dediğim Dedik Burç
Bir ayrılığın ardından kimse özgürlüğünü bir Yay burcu gibi kucaklayamaz. Onlara göre her şey geçicidir ve hayatlarını yaşamak için akışa uymayı, önlerine geleni kabul etmeyi seçerler, bazı şeylerin geri dönüşü yoktur. Yay burçları için ilişkiler bir dereceye kadar kendilerini kısıtlanmış hissetmelerine neden olur. Eğer özgürlüklerini kısıtlayan bir eşleri varsa, ilişkinin en başında koşarak kaçtıklarını görebilirsiniz. Söz konusu özgürlükleri olduğu için eski sevgililerine asla ikinci şans tanıma ihtimalini göz önünde bulundurmazlar.

4. Oğlak

Dünya Yansa Eski Sevgililerine Asla Geri Dönmeyecek 5 Dediğim Dedik Burç
Tıpkı Akrepler gibi Oğlak burçları da hayata akıllıca ve pratik yaklaşımlarıyla bilinirler. Kendilerini kontrol etmede oldukça beceriklidirler, bu yüzden oldukça tutkulu bir aşk son bulduğunda bile asla ikinci bir şans tanımazlar. Hele ki birlikte oldukları kişi genelleyici ve cinsiyetiyle ilgili bir konuda aşağıladıysa asla ama asla affetmeyeceklerdir. Ayrıca ısrarcı olursanız size hayatınızın en büyük suçluluk duygusunu yaşatabilirler.

5. Kova

Dünya Yansa Eski Sevgililerine Asla Geri Dönmeyecek 5 Dediğim Dedik Burç
Kova burçları birlikte olduğu kişiden aldığı cevaplar sürekli değişiyorsa ayrılığı düşünmeye başlar. Hem olumlu hem de olumsuz duygularını ifade ederken zorlanırlar. Kesin olan şey ise verilen sözler tutulmadığında Kova burçları, asla ama asla affetmezler. Kova burcuyla birlikte olan kişiler kendilerini onların duygularını çözmeye çalışırken bulabilirler ancak Kova burçlarının buna izin vermesinin sebebi yüzleşmekten ve hayal kırıklığı yaşamaktan nefret etmeleridir. Her zaman ikinci bir şans vermenin onları çok daha fazla üzeceğini bilirler ve bu acıya katlanmamak için ikinci şansı yok sayarlar.

Kaynak : https://listelist.com/asla-eski-sevgilisine-donmeyecek-burclar/

Dünya Yansa Eski Sevgililerine Asla Geri Dönmeyecek 5 Dediğim Dedik Burç


Dünya Yansa Eski Sevgililerine Asla Geri Dönmeyecek 5 Dediğim Dedik Burç   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

11 Paylaşım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı