EA Tarafından Satın Alınan Respawn Entertainment, 2019’da Yeni Oyunlarla Geliyor

2017 senesinde EA Games bünyesine dahil edilen Respawn Entertainment, 2019'da yeni oyunlarla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.


10 Paylaşım

EA Games CEO’su Andrew Wilson, 2019 için umut verici bazı ifadelerde bulundu. Wilson, hem EA olarak hem de Respawn ekibiyle yeni oyunlar üzerinde çalıştıklarını belirtti. Respawn’ın bir süredir Lucas Film ve EA ortaklığıyla yeni bir Star Wars oyunu üzerinde çalıştığını biliyorduk ancak Wilson’un söylemlerine bakılacak olursa şirketin henüz duyurmadığı sürpriz bir oyun da 2019’da oyunseverler ile buluşacak.

EA Tarafından Satın Alınan Respawn Entertainment, 2019'da Yeni Oyunlarla Geliyor

Her ne kadar herhangi bir detay verilmese de bu yeni oyunun, Respawn’ın sevilen oyunu Titanfall’ın üçüncüsü olacağı düşünülüyor. Şirket bu ‘sürpriz oyun’ ve Star Wars oyunu dışında bir de VR bir savaş oyunu üzerinde çalışıyor ancak tüm bu oyunlar için 2019’un sonlarını beklememiz gerekecek gibi duruyor.

Respawn, son olarak Titanfall 2’yi piyasaya sürmüş ve oyunun sevenlerini mutlu edecek geliştirmeler yapmıştı. Olası bir üçüncü oyun durumda ise gelecek yenilikler merakla bekleniyor. Aynı şekilde VR savaş oyunu da dikkat çeken projelerden biri ve VR’ın popülaritesinin artmaya başladığı günümüzde böyle bir oyun üzerinde çalışmanın önemli bir adım olduğunu söyleyebiliriz.

EA Tarafından Satın Alınan Respawn Entertainment, 2019'da Yeni Oyunlarla Geliyor


EA Tarafından Satın Alınan Respawn Entertainment, 2019'da Yeni Oyunlarla Geliyor   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

10 Paylaşım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı