Fenerbahçe taraftarından TFF’ye basketbol isyanı

Fenerbahçeli taraftarlar, Süper Ligde Sivasspor maçının, Euroleague’deki Barcelona maçıyla aynı saate alınması nedeniyle TFF’ye isyan etti.


Hem futbol takımı hem de basketbol takımının çıkacağı kritik maçları 15 Mart Cuma günü oynanacak. Furbol takımı Ülker Stadında saat 20.30’da Sivasspor, basketbol takımı ise saat 20.45’te Ülker Arena’da Barcelona’yı ağırlayacak.

Euroleague’in fikstürü geçen yıl Eylül ayında belli olmuştu. Sivasspor maçının tarihi ise TFF tarafından geçen hafta açıklanmıştı. Sarı-lacivertli taraftarlar da bu yüzden TFF’nin planlamasına isyan etti ve Federasyonu mail yağmuruna tuttu.

Futbol maçının gününün değiştirilmesini talep eden taraftarlar maillerinde, “Türkiye’nin Avrupadaki en büyük spor kulübü Temsilcisi Fenerbahçe basketbol takımımızın kritik Barcelona maçıyla futbol takımının maçını aynı tarihe denk getirmek Fenerbahçelileri bilerek zor duruma düşürmektir. Yüksek sayıda Basketbol ve futbol takımı kombine sahiplerini zor durumda bırakan bu kararınızı kınıyor ve düzeltmenizi bekliyoruz.” İfadelerine yer verildi.
Kaynak: skor.sozcu.com.tr

Okuduğunuz Yazının Tam Metni İçin Kaynak SiteyiZiyaret Edebilirsiniz.

Fenerbahçe taraftarından TFF’ye basketbol isyanı


Fenerbahçe taraftarından TFF’ye basketbol isyanı   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı