Google, Web Tabanlı Çizim Aracı Tuval’i Kullanıma Sundu

Google, kullanıcıların basit çizimler yapabilecekleri eğlenceli bir uygulama olan ve ülkemizde de 'Tuval' olarak hizmete giren yeni çizim aracını kullanıma sundu.


Google, çizim yapmayı seven ve bunu yapabileceği basit bir platform arayan kullanıcılarını memnun edecek bir uygulamayı kullanıma sundu: Chrome Canvas. Ekranınızı bir tuval gibi kullanarak, içerisinde bulunan 5 çizim aracıyla çizim yapmanıza olanak tanıyan Chrome Canvas, ülkemizde de Tuval ismiyle kullanıma sunulmuş durumda.

Google, Web Tabanlı Çizim Aracı Tuval'i Kullanıma Sundu

Uygulama tüm kullanıcılar için tamamen ücretsiz ve eğer Google hesabınız ile giriş yaptıysanız tüm çalışmalarınızı otomatik olaraka kaydediliyor. Google Drive üzerinden hazırlanan sunumlarda ve yazılan metinlerde de olan bu otomatik kayıt özelliği, ani problemlerle çalışmaların yarım kalması ve kaydedilmediği için kaybolması sorununa şahane bir çözüm.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

PNG formatını destekleyen Tuval, yalnızca Chrome’da değil diğer internet tarayıcılarında da çalışıyor. Siz de Google’ın bu yeni uygulamasına göz gezdirmek isterseniz, buraya tıklayarak Tuval’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google, Web Tabanlı Çizim Aracı Tuval'i Kullanıma Sundu


Google, Web Tabanlı Çizim Aracı Tuval'i Kullanıma Sundu   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı