Mehmet Demirkol: ‘Transfer yaptığında en önde poz verenler nerede?’

Beşiktaş'ta kriz ortamıyla ilgili yorumlarda bulunan Mehmet Demirkol, "Bir tek Şenol Güneş konuşuyor. Transfer yaptığında en önde poz verenler nerede?" dedi.


BeIN Sports’ta yorumculuk yapan Mehmet Demirkol, Beşiktaş’ta yaşanan mali krizle ilgili değerlendirmelerde bulunurken yöneticilerin sessiz kalmasına dikkat çekti.

Siyah beyazlı kulüpte konuşan tek ismin teknik direktör Şenol Güneş olduğunu söyleyen Demirkol, “Transfer yaptığında en önde poz verenler nerede? Adamı getirmiş, sanki o onu transfer etmiş gibi. E giderlerken nerdesiniz? Maaşlar ödenmezken fotoğrafta yoksunuz hiçbiriniz.” ifadelerini kullandı.

İşte Demirkol’un açıklamalarından satır başları;

“Şenol hocanın istediklerinin başında birkaç tane cımbızla çekip anlayabileceğimiz cümleler var. Sıklıkla söylediği bir şey var ‘herkesin maaşı ödensin’. Bütün teknik direktörleren aynı şeyi duyarsın. Beni bunlarla uğraştırmayın ki işin kendisine bakayım. Asıl problem burada başlıyor biraz”

“BUNUN NESİ PROFESYONEL?”

“Profesyonelliği bazen yanlış ele alıyoruz. Adam kendini yere atıyor, penaltı alıyor ‘profesyonelce’ diyoruz. Eski spikerlerden kalma bir şeydir bu. Bunun nesi profesyonel? Profesyonelliğin tanımı; İşini zamanında, doğru şekilde yapıp, doğru zamanda, doğru tarihte teslim etmektir. Profesyonellik bundan ibarettir. Bunun başka kolları, başlıkları çıkar o farklıdır.”

“KİME NEYİN HAVASINI ATIYORSUN YA?”

“Herkes profesyonel, yöneticiler değil. İş zaten burada patlıyor. Biz onu da matah bir şey zannediyoruz. Bütün borçları kapattı bir yönetici. Kime neyin havasını atıyorsun ya?”

“ALİ KOÇ’TAN BAHSETMİYORUM”

“Bilmem ne başkan cebinden 50 milyon Dolar verdi, borcu kapattı. Ali Koç’a gidecek laf 50 milyon Dolar diyince. Ondan bahsetmiyorum uzun süredir yapanlardan bahsediyorum. Senin işin senin cebinden para çıkmasını engellemek, işin doğru yürümesini sağlamak. Bu gönüllü işle olmaz profesyonel işle olur. Ve herkesin bunun karşılığında hesap vermesi gerekir”

“EN ÖNDE POZ VERENLER NEREDE?”

“Beşiktaş çalkalanıyor. Bir tek Şenol Güneş konuşuyor. Transfer yaptığında en önde poz verenler nerede? Adamı getirmiş, sanki o onu transfer etmiş gibi. E giderlerken nerdesiniz? Maaşlar ödenmezken fotoğrafta yoksunuz hiçbiriniz. O zaman arkadan dolanma başlıyor. Bunları herkes doğru, açık, şeffaf yaparsa buradan nasıl çıkacağızı kurarsın ve çıkıp anlatırsın
Kaynak: skor.sozcu.com.tr

Okuduğunuz Yazının Tam Metni İçin Kaynak SiteyiZiyaret Edebilirsiniz.

Mehmet Demirkol: ‘Transfer yaptığında en önde poz verenler nerede?’


Mehmet Demirkol: ‘Transfer yaptığında en önde poz verenler nerede?’   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı