Nissan Murano ve Maxima, Lüks Performans İçin Yenilendi

Pazar payını genişletmek için oldukça agresif stratejiler izleyen Nissan, pek çok aracında yeniliklere gidiyor. Bunların arasında Murano ve Maxima da var.


Nissan’ın 2019 model Murano SUV’si Los Angeles Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı. Araç, v-motion tasarıma, gelişmiş üst seviye içerik ve Nissan Güvenlik Kalkanı 360 teknolojisine sahip.

Nissan Murano ve Maxima, Lüks Performans İçin Yenilendi

Gelecek ay satışa çıkacak olan araç, LED ve LED sis farlarına, 18 veya 20 inç alaşım jantlara ve üç yeni dış renk kaplamasına sahip. Bu yeni renkler günbatımı drift chromaflair, mocha badem incisi ve derin mavi incisi olarak adlandırılmış. Chromaflair, ışık kaynağına ve bakış açısına bağlı olarak renk değiştiren bir pigment. Geri kalanlar hakkında hiçbir fikrim yok, renkleri gözümde canlandıramadım. Aracın üç farklı da iç tasarımı var; bunlar ahşap, metalik ya da platin olarak ayrılmış durumda. Aracın bütün versiyonları 260 beygir, 3.5L V6 motor ce Xtronic CVT ile geliyor.

Nissan Murano ve Maxima, Lüks Performans İçin Yenilendi

Aralık ayının ortasında piyasaya çıkacak olan Maxima da V-motion’dan ilham almış tasarıma, yeni tekerleklere ve yenilenmiş iç tasarıma sahip.

Maxima alanlar da Premium ve Reserve adlı iç paketlere ve Nissan Güvenlik Kalkanı 360’a erişebiliyor. Ayrıca GT-R Premium iç tasarımında kullanılanlara benzeyen deri iç kaplama yer alıyor.

Nissan Murano ve Maxima, Lüks Performans İçin Yenilendi


Nissan Murano ve Maxima, Lüks Performans İçin Yenilendi   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı