Türk Telekom’dan Mesaj: İnternetinizi Ek Ücret Ödemeden AKN’siz Kullanabileceksiniz

Bildiğiniz gibi son günlerin en büyük gündem maddelerinden biri AKN'siz internet ve dudak uçuklatan tarife fiyatlarıydı. Türk Telekom da paylaştığı tarife fiyatlarıyla büyük tepki toplamıştı.


Bildiğiniz üzere 1 Ocak 2019 itibariyle AKN’siz internet dönemine geçiş yapıyoruz ve bu haber ilk duyduğumuzda hepimizi heyecanlandırmıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde gelen AKN’siz internet tarifelerine ait fiyatlar bünyelerde çok da küçük olmayan bir şok etkisi yaratmıştı. Özellikle Türk Telekom açıkladığı fiyatlarla büyük tepki toplamış ve sonrasında yeni fiyatları internet sitesinden kaldırmıştı. Ardından aynı tarifeler, farklı isimle tekrardan siteye eklendi.

Şimdi ise şirket, sabit hat sahibi kullanıcılarına SMS ile limitsiz internet ‘müjdesi’ vermeye başladı. Attığı SMS ile müşterilerine yeni yıldan itibaren internetlerini limitsiz olarak kullanabileceklerini duyuran Türk Telekom, mesajında herhangi bir ücret değişikliği olmayacağını belirtti.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

Türk Telekom'dan Mesaj: İnternetinizi Ek Ücret Ödemeden AKN'siz Kullanabileceksiniz

Türk Telekom’un bu mesajı bir tür geri adım mı bilinmez ancak mevcut Türk Telekom kullanıcıları içini rahat tutabilir. En azından taahhütünüz bitene kadar bahsi geçen yeni fiyatlar sizi ilgilendirmiyor olacak.

Türk Telekom'dan Mesaj: İnternetinizi Ek Ücret Ödemeden AKN'siz Kullanabileceksiniz


Türk Telekom'dan Mesaj: İnternetinizi Ek Ücret Ödemeden AKN'siz Kullanabileceksiniz   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı