Ümraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter’da Yazılanlar


Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası son turu ilk maçında Ümraniyespor’a deplasmanda 1-0 mağlup oldu. Uzun süredir kötü bir  performans sergileyen Fenerbahçe için Twitterda yazılanlardan bir kaçını sizin için derledik.

Ümraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da YazılanlarÜmraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da YazılanlarÜmraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da YazılanlarÜmraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da YazılanlarÜmraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da YazılanlarÜmraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da YazılanlarÜmraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da YazılanlarÜmraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da YazılanlarÜmraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da YazılanlarÜmraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da YazılanlarÜmraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da YazılanlarÜmraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da Yazılanlar

Ümraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da Yazılanlar


Ümraniyespor’a Yenilen Fenerbahçe için Twitter'da Yazılanlar   okusam.com’da istediğiniz şekilde içerik üretebilir, yayınlayabilirsiniz.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı